Kazalište stiglo u Udrugu Vretenac: održana predstava „Naš zeleni svijet“

U ponedjeljak, 15. lipnja 2026. godine, u prostoru Udruge Vretenac održana je edukativna i interaktivna predstava „Naš zeleni svijet“, koju je izvela glumica Mirta Zečević u sklopu projekta „Humanitarne izvedbe UO KD Smješko u udrugama i centrima za rehabilitaciju“, financiranog od strane Ministarstva kulture i medija Republike Hrvatske.

Predstava je mladima na prilagođen, zanimljiv i zabavan način približila teme očuvanja prirode, zaštite okoliša, recikliranja i odgovornog odnosa prema Planeti Zemlji. Kroz interakciju s publikom sudionici su učili kako nastaje otpad, zašto je važno odvajati ga te što svatko od nas može učiniti kako bismo sačuvali prirodu za buduće generacije.

Zahvaljujemo Udruzi organizatora, glumici Mirti Zečević na posjetu, te Ministarstvu kulture i medija RH što su omogućili našim korisnicima ovo vrijedno i edukativno iskustvo. Vjerujemo da će poruke predstave još dugo poticati naše korisnike na brigu o prirodi i odgovorno ponašanje prema okolišu.

U nastavku pogledajte nekoliko fotografija s održane predstave.