Udruga Vretenac, jedna od tri nagrađene udruge u sklopu manifestacije Dani otvorenih vrata udruga 2020

Ured za udruge, stručna služba Vlade Republike Hrvatske, u sklopu manifestacije Dani otvorenih vrata udruga 2020 pozvao je udruge koje su predstavile svoj rad na ovoj manifestaciji da prijave svoje aktivnosti na Nagradni natječaj Ureda.

Da se podsjetimo, Udruga osoba s intelektualnim teškoćama Vretenac, Slatina ovogodišnjoj manifestaciji Dani otvorenih vrata udruga pridružila se s tri Facebook nagradna kviza kojima je predstavila svoj rad, aktivnosti, projekte koje provodi, svoje članove i volontere, te još jednom predstavila leksikon „Sve boje Vretenaca“.

Ove godine naglasak je bio na virtualnim aktivnostima, a upravo online kvizovi Udruge Vretenac Ured za udruge nagradio je godišnjom pretplatom na časopis Udruga, a Vretenci su dobili čast biti jedna od tri udruge nagrađene za svoj rad.