Objava rezultata Nagradnog natječaja „Superjunak 3/21“

Nakon puno muke i vijećanja, nekoliko noći nespavanja, odluka je konačno pala, a Vretenci svečano na svojoj Facebook stranici 21.3.2021. na Međunarodni dan osoba s Down sindromom, proglasili su pobjednike Nagradnog natječaja “Superjunak 3/21”!

Redom to su:
1. Josip Bočkaj, učenik četvrtog razreda Katoličke klasične gimnazije Virovitica,
2. Petra Ivanković, učenica petog razreda OŠ Eugena Kumičića Slatina,
3. Tara Djokić, učenica petog razreda OŠ Eugena Kumičića Slatina,
4. David Vilk i Ivano Horvat, učenici šestog razreda OŠ Eugena Kumičića Slatina.

Ovim putem tim Udruge Vretenac želi još jednom svim nagrađenima čestitati jer dragi naši Josipe, Petra, Taro, Davide i Ivano, vaši radovi su nas uistinu razveselili, a vaš talent oduševio.
Hvala Vam što ste se svojim radovima uključili se u našu FB kampanju “Up for Down – poveži se i sudjeluj” te što ste još jednom pokazali pravu ljepotu različitosti i zajedno s nama obilježili Međunarodni dan osoba s Down sindromom.