Sudjelovanje na manifestaciji „Noć muzeja“

Dana 27.1.2023. održana je manifestacija „Noć muzeja“ u Zavičajnom muzeju Slatina, pod motom: MUZEJI SU VAŽNI!

Pod krilaticom iz uvijek komičnog Alana Forda „Ako misliš pobijediti, ne smiješ izgubiti“, ovogodišnji sadržaj muzeja činila je izložba, kvizovi znanja, društvene igre i zagonetna soba, a sve s ciljem promicanja igara koje polako prestaju biti dio odrastanja naših najmlađih sugrađana.

Ovaj zabavni sadržaj, nikako nisu željeli propustiti i naši članovi koji su uz pratnju volonterke Danijele Zeman, mogli uživati u čarima Noći muzeja. Na samom otvorenju, sudjelovali su u igri „Igre djetinjstva“, a zatim su obišli i stalni postav muzeja.

Ovim putem čestitamo Zavičajnom muzeju Slatina na još jednoj odlično odrađenoj manifestaciji koja je značajna na području cijele Hrvatske, te jedno veliko HVALA – što su nas „Igrama djetinjstva“ vratili u prošlost i podsjetili kako nam je bilo lijepo. 