Sudjelovanje na online savjetovanju „Financije udruga“

Dana 31.8.2023. u vremenskom periodu od 10:00-14:00 sati, naša djelatnica Helena Dereš, administratorica Udruge, sudjelovala je na online savjetovanju Financije udruga.

Istu je održao Centar za civilne inicijative, a koju financira Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva u sklopu „Programa regionalnog razvoja civilnoga društva“. Savjetovanje je bilo namijenjeno za sve udruge koje tijekom protekle dvije godine nisu bile u mogućnosti sudjelovati na istom.

Online savjetovanje održalo se putem Meet platforme, a teme koje su se obrađivale bile su vezane za registar neprofitnih organizacija, vrste knjigovodstva kod udruga, putne naloge, blagajnu te vođenje financija udruge.

Zahvaljujemo se Centru za civilne inicijative te Nacionalnoj zakladi za razvoj civilnoga društva na mogućnosti sudjelovanja u savjetovanju te vjerujemo da će isto značajno pomoći u daljnjem funkcioniranju i radu Udruge.