Sudjelovanje Vretenaca na „Zagorskim jesenima“ u Josipovu

Dana 8. listopada 2023. u organizaciji Udruge žena Josipovo, održala se je, sad već tradicionalna manifestacija, Zagorske jeseni.

Program je započeo u 14 sati okupljanjem sudionika, a od 15 sati krenula je tradicionalna povorka kroz selo. Nakon toga, slijedili su nastupi KUD-ova, a naša Udruga izložila je svoje kreativne radove na štandu. Ondje se je moglo naći raznih ukrasa koje su izradili naši korisnici pod vodstvom izvoditeljice programa CRES, Ane Teodorović te naše Jelice Hržine koja je zajedno sa ostalim mamama izradila predivne rukotvorine na svojim radionicama.

Nakon održanih nastupa KUD-ova, uslijedila je večera na kojoj smo sudjelovali te se od srca zahvaljujemo Udruzi žena Josipovo što su nas i ove godine pozvali i omogućili da se predstavimo mještanima Josipova.