Plesna groznica i retro čarolija na Noći Muzeja ’80!

Evo kako je jučer (26.1.) bilo – vruće kao u vremeplovu!

Članovi Udruge Vretenac, bacili su se u avanturu zvanu 19. Noć Muzeja.

Mislim, tko ne bi želio party u muzeju, zar ne?

Svi zajedno putovali smo kroz povijest muzeja i saznali kako je muzej postao ‘boss’ u čuvanju kulturne baštine. A onda je krenula prava čarolija 80-ih. Ima li što bolje od ikoničnih gadgeta i retro uređaja? Bila je to prava vožnja vremeplovom, a mi smo bili glavni junaci u svom osobnom filmu!

Naravno, nije bio pravi retro party bez plesnog podija. DJ Leo je vrtio vinile s najvećim hitovima 80-ih, a mi smo se rasplesali kao da je 1989. Znate onaj osjećaj kad se cijeli svijet vrti oko vas e, taj smo osjećaj jučer živjeli!

A kad kažemo da smo se teleportirali u prošlost, mislimo doslovno! Fotkanje u 360° Photo Boothu bilo je kao da smo postali dio nekog cool retro filma. A onda smo svoje dojmove o događaju pisali na pisaćoj mašini – nešto kao digitalna knjiga dojmova, ali u vintage stilu!

Sve u svemu, hvala Zavičajnom muzeju Slatina, Gradu Slatini, Turističkoj zajednici Grada Slatine i Industrijsko-obrtničkoj školi Slatina što su nam omogućili najluđu Noć Muzeja ikad!
Čujemo se sljedeće godine, kad se opet vraćamo u prošlost! ????????????