Sudjelovanje na manifestaciji „YESen u hEPI centru“

Grad Slatina i Turistička zajednica Grada Slatine u suradnji s Restoran i Hostel Sequoia, Javnom ustanovom za upravljanje zaštićenim dijelovima prirode i ekološkom mrežom Virovitičko-podravske županije, Društvo “Naša djeca” Slatina, Udruga Vretenac, Slatina, Udruga osoba s invaliditetom Slatina, Udrugom AUM i Udrugom pčelara „Lipa“ Slatina u nedjelju, 16. 10. 2022., od 13:00 h u prostore EPIcentra Sequoia Slatina održali su manifestaciju – YESen u hEPIcentru! 

Udruga Vretenac na ovoj manifestaciji izožila je svoje kreativne radove koje su izradili članovi Udruge na svojim tjednim radionicama uz vodstvo domaćice Udruge; Jelice Hržine.

Ovim putem, zahvaljujemo se svima koji su posjetili naš štand i svojim donacijama pomogli radu udruge, a posebno se zahvaljujujemo Turističkoj zajednici grada Slatine na pozivu za sudjelovanje na ovoj predivnoj YESenskj manifestaciji i prilici da i mi budemo aktivni i „vidljivi“ članovi naše zajednice!