Sudjelovanje Vretenaca na 2. roštiljadi u Sequoi

Dana 30.9.2023. u organizaciji i na prostoru Posjetiteljsko- interpretacijskog centra Epicentra Sequoia Slatina, održana je 2. Roštiljada u Sequoi.

Natjecanju se nije odazvao veliki broj ekipa, tek njih četiri, no to nije nije umanjilo ovo zanimljivo druženje uz gastro ponudu. 

U spravljanju mesa i povrća na roštilju okušala se i ekipa slatinske Udruge s intelektualnim teškoćama ”Vretenac”, za čijim je štandom bilo najveselije, a veselju nije bilo kraja kada su saznali da su ponovili prošlogodišnji rezultat, 3. mjesto. 

Po prosudbi stručnog žirija, četvrto mjesto pripalo je ekipi naziva Meljančani, druga je bila ekipa Udruge HVIDR-a Slatina predvođena Damirom Parcem, a pobjednice ovog zanimljivog nadmetanja bile su članice Foto video kluba Slatina.

Priznanja je ekipama uručila voditeljica EPIcentra Sequoia Slatina, Snježana Žilavi. Za glazbeni ugođaj bio je zadužen Davor Kušanić.

(Slike i tekst: Radio Slatina)