Udruga OSIT Vretenac uspješno iskoristila i do kraja privela mjeru Javi radovi Hrvatskog zavoda za zapošljavanje

S početkom listopada prošle, 2020. godine, putem mjere Javni radovi Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, Udruga osoba s intelektualnim teškoćama Vretenac, Slatina zaposlila je gospođu Jelicu Hržinu na šest mjeseci na puno radno vrijeme.

Program Javnog rada temelji se na društveno korisnom radu koji je inicirala Udruga OSIT Vretenac uz 100% subvencije Hrvatskog zavoda za zapošljavanje. Gospođa Jelica, roditelj je djeteta s intelektualnim teškoćama, a isto tako pripada skupini teško zapošljivih osoba starijih od 50 godina, te je na šest lijepih i nikad kraćih mjeseci postala dio radnog tima Udruge OSIT Vretenac, Slatina.

Upravo zbog toga, rastanak s gospođom Jelicom bio je ispunjen emocijama, te joj Vretenci još jednom ovim putem žele zahvaliti na predanom radu i trudu te bogatstvu ljubavi i veselja koje je sa sobom donijela i kojima je svakodnevno članove Udruge obasipala.