Vretenci dodjeli medalje državnim prvacima u hrvanju

U organizaciji Hrvačkog kluba Slatina danas, 29.4.2023. u Slatini je održano Prvenstvo Hrvatske u hrvanju grčko-rimskim načinom za starije dječake.

Na natjecanju su sudjelovali predstavnici iz 21. hrvatskog kluba. Selekcija kluba domaćina iznjedrila je dva prvaka i jednog viceprvaka dok su ekipnoj konkurenciji Slatinčani uzeli pehar za treće mjesto. Novi prvaci Hrvatske su članovi zagrebačke Like.

Medalje i pehare najboljim pojedincima i ekipama uručivali su Eugen Jakovljević izbornik U-15 selekcije Hrvatske, Damir Lovčanin predsjednik Hrvačkog kluba Slatina i što je bilo posebno lijepo za vidjeti – članovi naše Udruge Vretenac!

Zahvaljujemo se našem prijatelju Damiru Lovčaninu na pozivu i ovoj velikoj prilici za naše članove, a pobjednicima još jednom čestitamo!