Sudjelovanje na 8. slatinskom obrtničko-gospodarskom sajmu

U organizaciji Udruženja obrtnika Slatina, Grada Slatine, Turističke zajednice Grada Slatine i Gradske razvojne agencije Slatina, dana 7. svibnja 2023. godine održan je 8. obrtničko-gospodarski sajam u našem gradu Slatini. Svoje raznovrsne ponude prezentiralo je 50 obrtnika, poduzetnika, obiteljskih gospodarstava te udruga.

Među njima se je našla i naša Udruga Vretenac, Slatina koja je izložila svoje kreativne radove izrađene na radionicama s korisnicima te na radionicama naših dragih mama koje su opet pokazale koliko su vješte i kreativne njihove ruke.

Zahvaljujemo se organizatorima što su nam omogućili da se i ove godine prestavimo našim sugrađanima te da nas upoznaju oni koji se još nisu susreli s našim radom. Veselimo se i budućoj suradnji i novom sajmu na kojem ćemo izložiti još puno novih i inovativnih kreativnih radova.