Hrvatska volontira 2021. „1 na 1 – upoznaj me i upoznat ću te“

Ako puno malih ljudi na puno malih mjesta učini puno malih stvari, onda oni mogu promijeniti lice zemlje.

Vođeni tom mišlju, još jednom postali smo dio kampanje „Hrvatska volontira“ i zavolontirali na najljepši mogući način – družeći se s članovima naše Udruge.

Tako je deset velikih ljudi – poznatih i kao volonteri Udruge Vretenac – stavilo osmijeh na lica trinaest članova Udruge među kojima su odrasle osobe s intelektualnim teškoćama, kao i djeca s teškoćama u razvoju, i svijet je na tren postao ljepše mjesto.

„1 na 1 – upoznaj me i upoznat ću te“ – aktivnost je koja je još jednom povezala članove i volontere Udruge.

Neki su se tako šetali, drugi su pak posjetili Višnjicu, a bilo je i onih koji su naše članove izveli u kino na Jamesa Bonda. Pila se je kava doma, pila se i kava u kafiću, pojeo se je sladoled u slastičarnici, krempita od batata na Višnjici, neki su čak dobili i sadnice kikirikija od naših članova. Jedan član imao je tako čast upoznati i Branimira Kambera – humanitarca, youtubera i autora Kamberizama.

Kao i uvijek, kad je o Vretencima riječ, bilo je tu puno smijeha, dobre zabave, upoznavanja i zbližavanja, a sve zahvaljujući velikim ljudima još većega srca, a oni su abecednim redom: Danica Tot, Danijela Zeman, Ivana Sabolić, Marija Fumić, Mihaela Stubičar, Mislav Šljivac, Neda Dušak, Patricija Karaman, Sanela Pavlović, Silvija Mađarić.

Povećaj ili smanji font
Inverzija boja