Četvrtkom kod Vretenaca – Škare, papir, ljepilo

Još jedan četvrtak je iza nas, i to onaj kreativni.

Najljepše doba godine nam je pred vratima, pa smo i mi zasukali rukave i pomalo počeli pripreme za svoje izložbene božićne štandove o kojima vas na vrijeme obavijestimo. Ovaj put uz volontere, u pomoć su nam priskočile i mame, pa se je kombiniralo, rezalo i lijepilo na sve strane.

Uz svu tu kreativu, stigli smo nešto i naučiti. Kako smo prošlu nedjelju „dobili“ jedan sat više, volonterka Doanatela Stubičar pokazala nam je kako da sami pomjerimo sat naprijed ili nazad. Jest da su nas pametni mobiteli i satovi riješili ove muke, al’ oni analogni još uvijek zahtijevaju naš fizički angažman, a sada smo i mi njime ovladali.

„Četvrtkom kod Vretenaca“ aktivnost je projekta „Vretenci upoznaju grad, grad upoznaje Vretence IV“ pod financijskim pokroviteljstvom Grada Slatine.