Dan Sigurnijeg Interneta sa Obiteljskim centrom PS VPŽ

U ponedjeljak, 5. veljače 2024., stručne radnice Obiteljskog centra, PS Virovitičko-podravske, održale su radionicu za korisnike i roditelje korisnika Udruge Vretenac, Slatina. Tijekom radionice, korisnici su sudjelovali u razgovorima o ponašanju na internetu, prepoznavanju opasnosti te primjerenim i neprimjerenim pitanjima prilikom upoznavanja novih osoba online, čime smo obilježili Dan sigurnijeg Interneta.

Istodobno, roditelji su se okupili kako bi razgovarali o teškoćama i izazovima koje donosi briga o njihovom djetetu. Predstavljen im je rad Obiteljskog centra, a izražena je i želja roditelja za redovitim susretima i podrškom putem grupne podrške. Dogovorene su i daljnje aktivnosti kako bi se nastavila suradnja s Udrugom Vretenac, korisnicima i njihovim roditeljima.