I mi smo danas potrubili za knjigu!

Posjetila nas je Bibliobusna služba Virovitičko-podravske županije, točnije glavni i odgovorni za bibliokombi iz Gradska knjižnica i čitaonica Virovitica jer zbog njih knjige putuju do onih koji žele putovati kroz knjige, ali im takva putovanja nisu baš uvijek dostupna.

Iako imamo svoju Gradsku knjižnicu koju također posjećujemo, ovaj kombi pun knjiga za sve uzraste nas je jako zaintrigirao! Budući da nama nije baš lako doputovati do Virovitice, djelatnici bibliobusne službe napravili su iznimku, bibliokombi parkirali točno pred našom Udrugom te nam omogućili da vidimo kakva je to putujuća knjižnica. S obzirom da smo se iznenadili kako je svaka knjiga na svom mjestu zaključili smo da imaju spretnog vozača i dražesnu voditeljicu koje je za svaki naš ukus imala pravu knjigu.

Vremena se baš mijenjaju, nekada je kombi prolazio mjestom i kada bi potrubio svi bismo trčali van po omiljeni sladoled???? , a sada kad potrubi znamo da nam stiže omiljena knjiga! ????????