Štand ljubavi i Vretenci povodom Valentinova na Trgu sv. Josipa

Današnji dan (9.2.) označio je početak naše romantične avanture na Trgu sv. Josipa u Slatini, gdje smo tradicionalno postavili svoj prigodan izložbeni štand. Naši članovi su sa zadovoljstvom predstavili sugrađanima unikatne suvenire koje su sami izradili uz podršku svojih roditelja na našim radionicama, a pod vodstvom Ane Teodorović, izvoditeljice programa CRES.

Tema ovih predivnih radova nije mogla biti drugačija nego ljubav! Ukrasi, čestitke, ljubavne kartice, kolačići, ”ljubavne grijalice”, šalice – sve uz obilje ljubavi koja je stigla od nas Vretenaca.

Oni koji nisu imali priliku posjetiti naš štand, pozivamo da nam se pridruže na istom mjestu na sam Dan zaljubljenih, 14. veljače, u vremenu od 9 do 12 sati. Bit će prilike pronaći nešto posebno za sebe ili svoju dragu osobu.

VIDIMO SE!