Štand Vretenaca povodom „Međunarodnog dana žena“

Međunarodni dan žena obilježava se 8. ožujka svake godine. Ideja za obilježavanjem Međunarodnog dana žena pojavila se prvi put početkom 20. stoljeća u doba brze industrijalizacije i ekonomske ekspanzije koja je često dovodila do protesta zbog loših radnih uvjeta. Tog dana se slave ekonomska, politička i društvena dostignuća pripadnica ženskog spola.

Kao i svake godine i Vretenci sudjeluju u obilježavanju Međunarodnog dana žena te smo tim povodom izložili naš štand. Ondje se je moglo naći mnoštvo različitog cvijeća, ukrasa, čestitki, kako bi se naše žene/dame/majke/bake osjećale posebno te im time pokazati da su nam one sve i da su nezamjenjive.

Svim našim dragim sugrađankama želimo sretan nadolazeći MEĐUNARODNI DAN ŽENA!

(Slike preuzete s portala Radio Slatina)