Sudjelovanje na online radionici „Upravljanje projektnim ciklusom i procjena potreba“

Dana 20. i 21. travnja 2022. godine održala se je dvodnevna radionica „Upravljanje projektnim ciklusom i procjena potreba“ koju je organizirala Nacionalna zaklada za razvoj civilnog društva, a koju je provodila Udruga „MI“ iz Splita. Na istoj je sudjelovala naša djelatnica Helena Dereš, administratorica udruge.

Cilj radionice bio je upoznati sudionike s osnovnim pojmovima vezanima uz teme koje su korisne prilikom osmišljavanja projektnih prijedloga i procjene potreba u zajednici, s osobitim naglaskom na mogućnost prijava na pozive za dodjelu bespovratnih sredstava Europskog socijalnog fonda.

Radionica je bila namijenjena udrugama i drugim potencijalnim prijaviteljima koje uopće nemaju ili imaju malo iskustva u upravljanju projektnim ciklusom.