Vretenci na svečanom otvorenju Udruge „Budi mi prijatelj“ u Virovitici

Dana 16. lipnja 2023. naši članovi udruge – Ivo Jung, Anka Jung, Senka Jung, Jelica Hržina i Goran Grahovac, prisustvovali su otvorenju novoosnovane Udruge roditelja i skrbnika djece s teškoćama u razvoju i osoba s invaliditetom „Budi mi prijatelj“ u Virovitici.

Ondje su nas svesrdno dočekali predsjednica Udruge, Mateja Ivšić te dopredsjednik Saša Sambol, kao i ostali članovi Udruge te članovi drugih udruga na području Virovitičko-podravske županije.

Nakon svečanog otvorenja, uslijedilo je druženje prilikom kojeg su naši članovi uživali u razgovoru i izmjeni životnog iskustva u radu sa svojom djecom s teškoćama, a oni malo mlađi su uživali u igri. 

Drago nam je što smo bili dio prvotnog upoznavanja javnosti s ovom novoosnovanom udrugom te im želimo puno sreće u daljnjem radu te da zajedno služimo našim zajednicama na dobrobit osobama s invaliditetom i djeci s tešćkoćama u razvoju.