Suradnja UCLA Slatina i Udruge Vretenac u sklopu projekta „Uhvati ritam“

Naš prvi radni ponedjeljak započeo je zanimljivom suradnjom. Tijekom projekta Uhvati ritam, čiji je nositelj Udruženje klubova liječenih alkoholičara Slatina (UKLA Slatina), a koji je namijenjen mladima do 30 godina, odvijaju se edukacije i radionice s ciljem osnaživanja kapaciteta za prevenciju svih oblika ovisnosti mladih (pojašnjavanje problematike ovisnosti, jačanje samopouzdanja, razvoj novih vještina i znanja).

Kod nas se održala krojačka radionica pod vodstvom Danijele Horvat, vlasnice obrta Modelle u Slatini. Okušali smo se u dizajniranju torbica, pokušaju šivanja, dok su neki od naših, službeno pomoćnih krojača pokazali već stečeno znanje. Oni koji to nisu, na druge načine pokazali su svoju kreativnu stranu.